Veiling ten voordele van inzicht vzw en hun EHBA kits (autisme – gratis eerste hulp bij autisme kit) met onder andere:
Verkoop gesigneerde luxe-editie Album De Kiekeboes - Nepwerk
https://www.bva-auctions.com/auction/lot/29618/9964403
En nog veel veel meer… events, kunst, wedstrijdoutfits andere sporttakken, literatuur, mode, kinderspeelgoed, koffieklets BV, … kortom er zal wel een origineel eindejaarscadeautje te rapen zijn.
Overzicht: https://www.bva-auctions.com/auction/category/29618
Meer info omtrent onze werking http://www.inzichtvzw.be
Geplaatst op 22/11/2017
Citeren